BBQ Pit Box® BFB RF-S szekrényszmóker
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Éttermi szintű anyagtartalommal építve, azonban otthonra is ideális választás lehet. Örök darab, rendkívül hatékony amerikai stílusú faszenes BBQ-szmóker. A megbízhatóság mintaképe!
-
BFB = Bottom Firebox, azaz alsó égésterű
-
RF = Reverse-flow, azaz ellenáramú
Rendelésre gyártott termék, az átlagos átfutási idő 3-5 hét.
Előnyök:
-
Megbízható és stabil főzési folyamat
-
Könnyű hőmérséklet szabályozás
-
Mérsékelt füst
-
Gyönyörű színek és kéreg a húson
-
Főbb jellemzők:
-
Nagy teherbírású, szigetelt, fordított áramlású rendszer
-
Kiváló kapacitás-méret arány
Kapacitás 35-45 kg húshoz:
-
6 nagy szegy
-
18 marhahús rövid tarja
-
12 boston butts stb.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| S Súly | 290 kg |
| Szélesség | 850 mm |
| Magasság | 1560 mm |
| Mélység | 820 mm |
| A sütőtér teljes szélessége | 395 mm |
| Teljes sütőtér magasság | 860 mm |
| Teljes sütőtér mélysége | 575 mm |
| Hasznos sütőtér szélesség | 395 mm |
| Hasznos sütőtér magasság | 700 mm |
| Hasznos sütőkamra mélység | 575 mm |
| Rácsok száma | 6 |
| Rács mérete | 390 x 550 mm |
| A rácsok helyzete | 11 |