BBQ Pit Box® BFB RF XXS-plus szekrényszmóker
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Éttermi szintű anyagtartalommal építve, azonban otthonra is ideális választás lehet. Örök darab, rendkívül hatékony amerikai stílusú faszenes BBQ-szmóker. A megbízhatóság mintaképe!
-
BFB = Bottom Firebox, azaz alsó égésterű
-
RF = Reverse-flow, azaz ellenáramú
Rendelésre gyártott termék, az átlagos átfutási idő 3-5 hét.
Előnyök:
-
Megbízható és stabil főzési folyamat
-
Könnyű hőmérséklet szabályozás
-
Mérsékelt füst
-
Gyönyörű színek és kéreg a húson
Főbb jellemzők:
-
Nagy teherbírású, szigetelt, fordított áramlású rendszer
-
Kiváló kapacitás-méret arány
Kapacitás 30-35 kg húshoz:
-
8 marhahús rövid tarja
-
4 boston butts
-
28-32 csirkecomb stb.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 190 kg |
| Szélesség | 850 mm |
| Magasság | 1330 mm |
| Mélység | 660 mm |
| A sütőtér teljes szélessége | 395 mm |
| Teljes sütőtér magasság | 640 mm |
| Teljes sütőtér mélysége | 420 mm |
| Hasznos sütőtér szélesség | 395 mm |
| Hasznos sütőtér magasság | 500 mm |
| Hasznos sütőtér mélység | 420 mm |
| Rácsok száma | 4 |
| Rács mérete | 380 x 410 mm |
| A rácsok helyzete | 8 |