BBQ Pit Box® GF-L szekrényszmóker
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Örök darab, rendkívül hatékony amerikai stílusú faszenes BBQ-szmóker. A megbízhatóság mintaképe!
A legnépszerűbb modell!
Előnyök:
-
Megbízható és stabil főzési folyamat
-
Könnyű hőmérséklet szabályozás
-
Mérsékelt füst
-
Gyönyörű színek és kéreg a húson
Főbb jellemzők:
-
Nagy teherbírású, szigetelt, gravitációs táprendszer
-
Nagy kapacitású, kompakt egységek
Kapacitás 65-70 kg húshoz:
-
14 nagy szegy
-
20 St. Louis-cut sertésborda
-
18-20 boston butts stb.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| L súlya | 440 kg |
| Teljes méret (Sz x Ma x Mé) | 1620 x 1800 x 900 mm |
| Teljes sütőtér | 700 x 1095 x 635 mm |
| Hasznos sütőtér | 700 x 660 x 635 mm |
| Sütőrácsok mérete | 680 x 615 mm |
| Főzőrácsok száma | 5 |
| Rács pozíciók száma | 12 |
| Csepegtető tálca a sütőtérben | GN 2/1, 100 mm |
| Csepegtető edény a sütőtér alatt | GN 1/1, 150 mm |
| Falburkolatok és bevonat | LV1,5 lap, porszórt festék |
| Tűztér bejárati ajtók, kémény | hőálló fekete festés |
| Hőálló (900 °C-ig) | üvegszálas ajtószigetelés a tűztérben és a főzőkamrában |
| Hőálló (1200 °C-ig) | kőzetgyapot szigetelés a belső falak között, valamint a sütőtér a tűztér bevonata |