BBQ Pit Box® GF-M szekrényszmóker
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Örök darab, rendkívül hatékony amerikai stílusú faszenes BBQ-szmóker. A megbízhatóság mintaképe!
Ideális kisebb grillezőhelyeknek!
Előnyök:
-
Megbízható és stabil főzési folyamat
-
Könnyű hőmérséklet szabályozás
-
Mérsékelt füst
-
Gyönyörű színek és kéreg a húson
Főbb jellemzők:
-
Nagy teherbírású, szigetelt, gravitációs táprendszer
-
Nagy kapacitású, kompakt egységek
Kapacitás 45-50 kg húshoz:
-
9 nagy szegy
-
15 St. Louis-cut sertésborda
-
15 boston butts stb
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| M súly | 390 kg |
| Teljes méret (Sz x Ma x Mé) | 1560 x 1770 x 800 mm |
| Teljes sütőtér | 635 x 1080 x 490 mm |
| Hasznos sütőtér | 635 x 645 x 490 mm |
| Sütőrácsok mérete | 625 x 480 mm |
| Főzőrácsok száma | 5 |
| Rács pozíciók száma | 12 |
| Csepegtető edény | GN 1/1, 100 mm |
| Csepegtető edény a sütőtér alatt | GN 1/1, 150 mm |
| Falburkolatok és bevonat | LV1,5 lap, porszórt festék |
| Tűztér ajtók, kémény | hőálló fekete festés |
| Hőálló (900 °C-ig) | üvegszálas ajtószigetelés a tűztérben és a sütőtérben |
| Hőálló (1200 °C-ig) | kőzetgyapot szigetelés a belső falak között, valamint a sütőtér és a tűztér bevonata |