Pit Box® Comper M
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Közepes súlyú, rendkívül hatékony szmóker
Ideális hőmérséklet-tartomány: 135-145°C
Nincs szigetelés, nagyon egyszerű konstrukció
Faszénnel vagy kókuszháncsbrikettel működik
Ideális rövid idejű sütésekhez: majdnem a felére csökkenti a szükséges időt.
140-145°C-on: Marhaszegy = 5-5 óra, Boston butt: 6 óra, Sertésborda: 3-3 óra
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 150 kg |
| Magasság | 1400 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Mélység | 1000 mm |
| Rácsok száma | 2 |
| Rácsméret | 700 x 700 mm |