Pit Box® D-Oven L
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Éttermi szintű anyagtartalommal építve, azonban otthonra is ideális választás lehet. Örök darab, rendkívül hatékony univerzális kis fémkemence.
Végtelen sütési lehetőség!
Tipikus D-Oven sütési lehetőségek:
- Amerikai BBQ
- Sertés csülök, porchetta
- Fatüzelésű grillcsirke, egész kacsa
- Különféle hússzeletek serpenyőben sütve
- Cserépedényben sült ételek
- Függő nyársak
- Római stílusú pizza és focaccia
A D-Oven népszerűsége töretlenül növekszik, 2020-2025 során a D-Oven volt portfóliónk legtöbbet gyártott készüléke.
A D-Oven sikerének egyik kulcsa, hogy a felhasználói igények is jelentősen megváltoztak. 2014-2015-ben a tradicionális amerikai BBQ és a low & slow technika volt fókuszban, viszont 2020-2022-ben lényegesen szélesebb sütési tartományokban gondolkodnak a vendéglátósok, és a kedvtelésből sütő felhasználók is.
A D-Oven magabiztosan, precízen és hatékonyan dolgozik e területeken: amerikai BBQ, csülök, porchetta, fatüzeléses grillcsirke, egész kacsa, tepsiben sült húsok, cserépedényben sült ételek, lógatva sütött nyársak, római stílusú pizza, és focaccia! Óriási előnye, hogy 130°C hőtartomány felett a D-Oven 100%-ban fatüzeléses
Vélemények
Paraméterek
| Súly | 530 kg |
| Teljes méret (Sz x Ma x Mé) | 1320 x 1900 x 1260 mm |
| Teljes sütőtér | 1000 x 1000 x 1050 mm |
| Sütőrácsok mérete | 980 x 690 mm |
| Főzőrácsok száma | 2 rozsdamentes acél + 1 expandált acél + 1 függő rostély |
| Rács pozíciók száma | 7 |
| Csepegtető edény a sütőtérben | 2 GN 1/1 65 mm + 2 GN 2/3 65 mm |