Pit Box® Y-3 - Yakitori stílusú grill
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | BBQ Pit Box |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. június 04. |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nehézsúlyú, rendkívül hatékony yakitori stílusú grill.
2017 óta gyártjuk
Főbb jellemzők:
Nehézsúlyú, rendkívül hatékony yakitori-stílusú grillsütők, a BBQ Pit Box® szekrényszmókerek építési stílusában.
Vastag kádfalak, körben teljesen szigetelve.
A kád elnyeli a hőt és hosszú órákon át megtartja.
Faszénnel vagy kókuszháncs briketttel működik.
Funkciók:
Grillezés hosszú nyárson
Grillezés yakitori módban
Grillezés rácsokon
Főzés kerámia/vas edényekben
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Modell | Y-3 |
| Súly | 105 kg |
| Magasság | 385 mm |
| Szélesség | 1010 mm |
| Mélység | 405 mm |
| Cső mérete | 30x30 mm |